Nábytok podľa vašich predstáv

Náš tím Vám vyrobí vstavané skrine na mieru, moderné kuchynské linky, interiérové dvere, sektorový nábytok či atypické skrine rôznych rozmerov do podkrovia alebo vašej kancelárie. Výhodou nábytku na mieru je možnosť umiestnenia skríň aj do ťažko dostupného priestoru izby.

Týmto sa vám naskytne vyššia variabilita úložného priestoru. Na výrobe si potrpíme, a preto dbáme na presnosť, vysokú kvalitu výrobku a v neposlednom rade na spokojnosť klienta. Náš nábytok vždy dopĺňame prvkami, ktoré vytvárajú moderný dizajn Vašej domácnosti.

Širokú škálu rôznych vzoriek komponentov a použitého materiálu si zákazník vyberie podľa vlastného vkusu. Pre dosiahnutie vysokého lesku jednotlivých materiálov využívame MDF doskový materiál, pričom si klient môže vybrať odtieň z celej palety RAL vzorkovníka.

Ďalší materiál na dosiahnutie lesku je Senosan. Ide o MDF dosku, na ktorej je nanesená vrstva akrylátu, ktorý zabezpečuje vysoký stupeň lesku porovnateľný s materiálom ako sklo. A hrany sú opracované laserom.

Dovoz a montáž je neodmysliteľnou súčasťou našej práce. Nábytok na mieru Vám nie len vyrobíme, ale aj dovezieme. A to celkom zadarmo do 30km z Košíc!

Pre dosiahnutie najlepšieho výsledku k Vašej dlhoročnej spokojnosti, je potrebné myslieť aj na montáž nábytku. Neodbornou montážou by mohlo dôjsť k znehodnoteniu nábytku za čo my, ako výrobca, nezodpovedáme.

Montáž nábytku je zahrnutá v cenovej ponuke, ktorú dostanete hneď na začiatku spolupráce.

Máte záujem o naše služby?

Dajte nám o vás vedieť cez kontaktný formulár alebo nás kontaktujte telefonicky.

Kontakty

Vyrobíme vám na mieru

Kuchynské linky<br />
na mieru

Kuchynské linky
na mieru

Naše kuchyne na mieru sú vyrábané z kvalitných materiálov s dlhou životnosťou. Potrpíme si na dizajne a praktickosti.

Vstavané skrine<br />
na mieru

Vstavané skrine
na mieru

Využívajte svoj priestor v domácnosti efektívnejšie a prispôsobte nábytok Vášmu interiéru.

Sektorový nábytokna mieru

Sektorový nábytokna mieru

Máte predstavu ako má vyzerať vaša obývacia izba, detská izba, pracovňa či kancelária?

top