V skratke o nás

Stolárstvo Košice

Alberi s.r.o. alebo stolárstvo Košice sa špecializuje sa na výrobu nábytku podľa Vašich predstáv, kde nábytok Vám navrhneme, na mieru vyrobíme a namontujeme. Tejto činnosti sa venujeme už niekoľko rokov, čo sa odzrkadľuje na bohatých skúsenostiach a vždy nových, modernejších trendoch stolárstva.

Vďaka vysokému nasadeniu sa nám podarilo vybudovať silný a stabilný tím, ktorý je pripravený na vaše požiadavky. Na základe Vami vybranými kritériami pre výrobu nábytku, my vytvoríme cenovú ponuku úplne zadarmo!

Prečo si vybrať alberi?

  • Vyrobíme všetko podľa vašich predstáv
  • Použité vysoko kvalitné materiály a komponenty
  • Potrpíme si na kvalitný výsledok a spokojnosť zákazníka
  • Do kuchynských liniek zabezpečíme aj spotrebiče
  • Vašu predstavu prenesieme do reálnej podoby
  • Dovoz a montáž je samozrejmosťou

Použité materiály

Použité materiály sú vysokej kvality od Rakúskej spoločnosti Egger alebo Slovenskej Bučiny. Na hranovanie nábytku používame výlučne 2mm ABS hrany. Dyhované materiály pre nás zabezpečuje firma Europlac.

Špecialisti na pracovné dosky z umelého kameňa sú GETACORE, s ktorými spolupracujeme už dlhšiu dobu. Spoločnosť KESSEBOHMER nám dodáva vnútorné vybavenie kuchynských liniek. Moderné drezy a vodovodné batérie zabezpečujú firmy FRANKE,SHOCK,BLANCO,ALVEUS. Kovanie pre nás zastrešujú traja králi BLUM, GRASS, HETTICH.

Máte záujem o naše služby?

Dajte nám o vás vedieť cez kontaktný formulár alebo nás kontaktujte telefonicky.

Kontakty

top