Vaša vysnívaná kuchyňa

Kuchyňa je nevyhnutnou súčasťou každej domácnosti, kde trávite väčšinu času. Kuchynské linky na mieru od nás sú vyrábané z kvalitných materiálov s dlhou životnosťou. Potrpíme si na dizajne a praktickosti. Snažíme sa využiť každý priestor, ktorý by mohol zákazníkovi priniesť úžitok.

Základným prvkom každej kuchyne je kuchynská linka, ktorú tvorí pracovná doska. Ďalšou súčasťou sú skrinky a je len na Vás, aké možnosti otvárania si zvolíte a aký materiál vyberiete.

Zákazník si príde na svoje pri výbere veľkého množstva materiálov z ponuky vzorkovníka. Vodovodné batérie, kuchynské drezy a vstavané spotrebiče už dotvárajú výslednú podobu kuchyne.

Pre klientov vieme zabezpečiť aj vstavané kuchynské spotrebiče. Kuchynské linky na mieru pre Vás nie len vyrobíme, ale aj dovezieme a namontujeme.

Na požiadanie vieme vytvoriť pre klientov aj 3D návrh pre reálnejšiu predstavu. Po schválení návrhu sa dáme do práce a onedlho Vám klopeme na dvere.

Galéria realizovaných kuchynských liniek

Dovoz a montáž je neodmysliteľnou súčasťou našej práce. Nábytok Vám nie len na mieru vyrobíme, ale aj dovezieme. A to celkom zadarmo do 30km z Košíc!

Pre dosiahnutie najlepšieho výsledku k Vašej dlhoročnej spokojnosti, je potrebné myslieť aj na montáž nábytku. Neodbornou montážou by mohlo dôjsť k znehodnoteniu nábytku za čo my, ako výrobca, nezodpovedáme.

Montáž nábytku je zahrnutá v cenovej ponuke, ktorú dostanete hneď na začiatku spolupráce.

Máte záujem o naše služby?

Dajte nám o vás vedieť cez kontaktný formulár alebo nás kontaktujte telefonicky.

Kontakty

top